Statistika 8. kolo - III. A třídy II.

0

Přinášíme druhou část statistiky. Opět se dozvíme info o návštěvnosti, kartách, o čistých kontech brankářů, o tip lize.

8. kolo shlédlo celkem 288 platicích fanoušků, což činí průměr 48 diváka za zápas. Celkově už shlédlo zápasy soutěže 3 616 fanoušků, půměr na jedno střetnutí tak je 48,86

Nejvíce byli lidé zvědaví na na zápas mezi Sudicemi a Dolní Benešov B (68 diváků). Nejméně přilákalo diváky utkání mezi Darkovičkami B a Kozmicemi B (30 diváků).

V tomto kole udržel čisté konto pouze Ondřej Zháňal (Hať B).

Celková statistika čistých kont:

5 - Aleš Michalčík (Služovice)

3 - Petr Krajíček (Závada), Marek Wrána (Bolatice B)

2 - Ondřej Zháňal (Hať B), Pavel Duda (Bolatice B)

1 - Jaroslav Hrubý, Petr Pískala (oba Darkovičky B), Jiří Kozák (Kozmice B), Mateusz Brzezny (Služovice), Jan Kozel, Marek Vaňura (oba Dolní Benešov B), Vojtěch Krištof (Bělá), Vlastík Moravec (Strahovice B), David Juchelka (Bohuslavice B), Marek Boček (Sudice)

V tomto kole bylo uděleno 14 žluté karty a 1 červená (Jakub Machala-Štěpánkovice B).  Celková bilance v tomto ročníku je 167 žlutých kartónů a 7 červených.

1 - Štěpánkovice B, Bělá, Darkovičky B

Z ní vyčteme překvapivý jev, že zatím se zatím nikomu nepovedlo natipovat všechny zápasy daného kola správně.

Posledním sledovaným apektem je kdo kolikrát vyhrál jednotlivá kola tip ligy. Zahrnuto není 13. kolo, které bude dohráno až na jaře.

Pořadí:

6 - Pavel Kozelek (třikrát vyhrál sám)

3 - Jiří Jetmar (dvě kola vyhrál úplně sám), Jiří Vitásek (jedno kolo vyhrál sám)

2 - Richard Husovský, Patrik Slavík (1 kolo vyhrál úplně sám), Aleš Dvořák, Marek Wrána

1 - Milan Duda, Vítězslav Čech, Petr Pardy, Petr Ender, Venca Likeš, Jiří Polák, René Klement, Petr Munduch

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.