Lokomotiva Veselí n/L. - ZVVZ Milevsko 2:4 (1:2)

Branky: Kolář, Klestil – Málek 3, Pinc.

Sestavy:

Lokomotiva Veselí n/L.: Hejl - Čížek, Hruška T., Fukal, Doležal – Klestil, Mikeska, Karták D. Kolář -  Ježek, Fichtner. Střídali: Mahlej, Marcilis

ZVVZ Milevsko:Dvořák- Novotný M., Kosobud, Vakoč, Pinc, Petr, Málek, Novotný P., Barda, Pátek, Sedlák. Střídali: Charypár, Brož, Marvan

V utkání dvou rozdílných poločasů měli domácí hráči, vyjma úvodních minut,  v první půli více ze hry. Ujali se také zaslouženě vedení a poté trestuhodně dokázali spálit ještě další tři tutovky. V samém závěru poločasu jim zkušený soupeř ukázal, jak se má se šancemi nakládat a skóre otočil na 1:2.

Ve druhém poločase byli, na rozdíl od prvního, aktivnější hosté, a zápas dovedli do vítězného konce.

AUTOR: Václav Havlíček

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.