Divize A v MOL Cupu: Čtyři vzájemné duely, celkem sedm postupů
Dvanáct týmů z divizní skupiny A nastoupilo do předkola MOL Cupu. Jak se jim dařilo, v jakých sestavách pohárové utkání odehrály?
TJ Přeštice – FC Slavia Karlovy Vary 1:6 (0:1)
Branky: 80. Bešta – 62., 73. a 89. Psohlavec, 16. Geňo, 57. Kalina, 87. Maňák
Sestava Přeštic: Kašpar – Duchek (C), Lecjaks, Přibáň (46. Hrdlička), Zdeněk, Lambor, Blahoudek (46. Zelenka), Turek, Sýkora, Fiala, Bešta
Náhradníci: Uzlík, Hrdlička, Zelenka
Sestava Karlových Varů: Chára – Pěkný, Kalina (74. Šupík), Vokač, Királyi (65. Skala), Hudec (C) (76. Bartoš), Maňák, Mestl, Psohlavec, Geňo, Staněk
Náhradníci: Klimov – Skala, Merkl, Šupík, Bartoš
Rozhodčí: Mudra – Pastyřík, Duda
FK Hořovicko – SK Rakovník 1903 1:0 (0:0)
Branka: 86. Bělohlávek
Sestava Hořovicka: Herco – Graf, Klimeš, Nademlejnský (65. Smetana), Machurka, Pelikán, Šubert, Mojdl, Šíma (74. Hlídek), Bělohlávek, Mach
Náhradníci: Štěpánek – Jančí, Kaufman, Smetana, Hlídek
Sestava Rakovníka: Hejcman – Dratva, Hamouz, Jirásek, Sklenka, Čech, Spal, Severin, Gašpárek, Tvrz, Polák
Náhradníci: Pešek – Kýzl, Mareš, Titlbach
Rozhodčí: Langmajer – Szikszay, Hodek
SK Aritma Praha – FK Čáslav 0:2 (0:2)
Branky: 17. Jícha, 32. Dastych
Sestava Aritmy: Stareček – Turbák, Baran, Plechatý, Troníček, Hrabák, Pivrnec, Beneš, Vávra, Gajecký, Podobský
Náhradníci: Sailer, Pecháček, Petrák, Volek, Jeřábek, Kraus
Rozhodčí: Drábek – Dujsík, Čechlovský
Hráno na hřišti v Kněževsi.
TJ Nová Včelnice – TJ Malše Roudné 0:1 (0:1)
Branka: 10. Píša
Sestava Roudného: Hřebejk – Samek, Vogl, Vávra, Kössl, O. Otepka, Píša (C), Tušer, Růžička, Maršík, Markytán
Náhradníci: Konečný, Tibitanzl, Bartoš, R. Otepka, Král, Kořínek
Rozhodčí: Průcha – Václav, Matyš
MFK Dobříš – SK Kladno 5:2 (3:0)
Branky: 25. a 50. Junek, 8. Dort, 43. Maryška, 84. Karas – 29. Suchý, 87. Kafka
Sestava Dobříše: Šedivý – Procházka, Talůžek (K), Krůta, Liška, Puchmajer, Rychlík, Maryška, Šrain J., Junek, Šrain V.
Náhradníci: Weber – Dort, Semančík, Petrlík, Tran, Karas
Rozhodčí: Matoušek – Vnuk, Hocek
SK Petřín Plzeň – SK Klatovy 1898 1:2 (1:1)
Branky: 33. Bednář – 39. Tříska, 85. Marek
Sestava Petřína: Pfleger – Bendl, Hartl, Vohrna, Levý, Trojovský, Papáček, Zoubek, Bednář (K), Škarda, Šulc
Náhradníci: Motl, Heller, Navrátil, Lávička, Hrabačka
Sestava Klatov: Rojík – Cibulka, Žáček, Tříska, Pavlovič, Vojtko, Kotrba, Bezděk (46. Krásný), Szedmák, Lukeš (K), Diviš (46. Dolanský)
Náhradníci: Sklenář, Marek, Krásný, Dolanský
Rozhodčí: Šlapák – Štrincl, Cihlář
FK Komárov – FC Viktoria Mariánské Lázně 1:2 (0:1)
Branky: 68. Pužík (pen.) – 35. Kravar, 76. Kafka
Sestava Mariánských Lázní: Jacko-Lysák – Kafka, Denk, Lukáš, Kravar, Kavalír, Sadílek, Drahorád (K), Lattisch, Holub, Šilhán
Náhradníci: Dvořák, Maule, Šmejkal
Rozhodčí: Paták – Mudra, Pastyřík
TJ Spartak Soběslav – TJ Tatran Sedlčany 1:3 (0:2)
Branky: 54. Dvořák – 6. a 51. Němec, 12. Sirotek
Sestava Soběslavi: Kuník – Suchan, Boháč (C), Hromada – Chotovinský, Mazouch, Nohava, Janoušek, Žalda – Šmídmajer, Fischer
Náhradníci: Hnilička – Podráský, Marčík, Peltán, Mazouch, Neruda, Martin Dvořák
Sestava Sedlčan: Glogar – Řehák, Brotánek (C), Hájek, Repetný – Kdolský, Kvěch, Michael Dvořák – Senft, Sirotek, Němec
Náhradníci: Dřevojan – Otradovec, Krůta, J. Dvořák
Rozhodčí: Štuk – Kouba, Novotný
Fotografie z utkání naleznete v galerii.
LOS 1. KOLA (22. a 23. července):
FC Viktoria Mariánské Lázně – FK Viktoria Žižkov (19. července)
FC Slavia Karlovy Vary – FK Králův Dvůr
FK Hořovicko – FK TJ Štěchovice
TJ Malše Roudné – SK Benešov
MFK Dobříš – FK Litoměřicko
SK Klatovy 1898 – TJ Jiskra Domažlice
TJ Tatran Sedlčany – FC MAS Táborsko
Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.
Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.