Produktivita Zásmuk byla na vysoké úrovni

0

Zásmuky si proti Suchdolu otevřely střelnici a domácí tým se ani nestačil divit, jak za záda gólmana Hebra padá jeden gól za druhým.

Začátek zápasu vyšel lépe Zásmukám, které se do vedení dostaly již v páté minutě. Následný trestný kop Pacáka ze sedmé minuty brankou neskončil. Zásmuky zvýšili na dva-nula v jedenácté minutě po zmatku před Hebrem a do poločasu se prosadily ještě jednou: v 39. minutě prohrál Gallistl osobní souboj a útočník obloučkem poslal míč za Hebrovy záda.

Druhý poločas začal obdobně: Zásmuky zvyšovaly v 50. minutě na 4:0. Jediný gólový moment suchdolského týmu se odehrál o pět minut později: Obrana Zásmuk se mylně domnívala, že se Suntych ocitl v ofsajdu a sám poslal míč špičkou do brány, 1:4. Jenže další branky padaly opět na druhé straně. Pátý gól padl v minutě 59. a na konečných 1:6 upravily Zásmuky dvanáct minut před koncem.

TJ Sokol Družba Suchdol - TJ Sokol Zásmuky 1:6 (0:3)

Branky: 55. Suntych - 5., 11., 39., 50., 59., 78.

Sestava domácích: Hebr - Gallistl, Kuthan, Procházka, Dolejš - Biroš, Böhm, Pacák, Langr, Zelený - Lukáš Laštovka

Střídali: Černohlávek, Vašíček, Suntych, Král

Zdroj: Oficiální web klubu TJ Sokol Družba Suchdol

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.