Libochovičtí se nescházejí na tréninky. A je to vidět

0

K dalšímu přípravnému utkání si A-tým Roudnice pozval I. A třídní Libochovice, které porazil vysoko 5:1. Hostující trenér Řezníček viděl za nepříznivým výsledkem jasnou příčinu, a to absenci jeho hráčů na trénincích.

Roudnice vedla už po prvním poločase o tři branky, když se dvakrát prosadil Lebduška a jednou Hubený. Hosté sice snížili, ale vítězství SK pojistili Matuszewski a Púčala.

Ohlasy trenérů

Jiří Šmidrkal (trenér Roudnice): "Prvních třicet minut bylo z naší strany kvalitních, dokázali jsme se třikrát prosadit po pěkných akcích. Ty góly nebyly to žádné náhoďáky. Postupně jsme ale trochu od aktivní hry ustupovali a i když jsme ve druhé půli přidali ještě dvě branky, ten výkon už tak dobrý nebyl."

Václav Řezníček (trenér Libochovic): "Co k tomu říct? Na tréninky se kluků moc neschází a bez toho to nepůjde."

SK Roudnice nad Labem - FK Libochovice 5:1 (3:0)

Branky: Lebduška 2, Hubený, Matuszewski, Púčala - Košťál

Sestava domácích: Lukeš - Klepáč, Job, Skokan, Matuszewski - Novotný, Trejbal, Hubený, Krása - Lebduška, Stejskal

Střídali: Vaněk, Vecko, Púčala, Srp, Neuman, Hlaváček

Sestava hostů: Krpeš - Novák, Chlouba, Oliva, Zůna - Tuček, O. Hudik, Horký, Urban - Brabenec, Musil

Střídali: Wiesner, Košťál

Zdroj: Oficiální web klubu SK Roudnice nad Labem

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.