Roudnice přehrála Lukavec

0

Fotbalisté SK Roudnice porazili v dalším přípravném duelu I. B třídní Lukavec 4:1. Góly si rozdělili do obou poločasů.

Domácí byli v prvním poločase aktivnější, vytvořili si i více příležitostí. Hosté hrozili pouze střelami z větší vzdálenosti. Roudnice vedla po dorážce Krásy, který pak přistavil míč do vápna Trejbalovi a bylo to 2:0. Lukavec snížil po rohovém kopu neobsazeným Šenfeldrem. Skóre se pak měnilo ve druhém poločase po vlastní brance hostujícího výběru a na konečných 4:1 upravil po přihrávce Matuszewského Jansa.

"Jsme spokojeni s výsledkem a docela i výkonem. Na to, že se teď při trénincích spíše běhá, tak to nebylo špatné. Nevyvarovali jsme se samozřejmě chyb, hlavně ve druhé půli jsme zbytečně ztráceli míče, ovšem celkově to ušlo.  Znovu příjemně překvapili dorostenci, kteří za nás nastoupili,"  dodal jeden z koučů SK Roudnice Jiří Šmidrkal.

SK Roudnice nad Labem - SK Lukavec 4:1 (2:1)

Branky: Krása, Trejbal, Jansa, vlastní Quaiser - Šenfeldr

Sestava Roudnice: Šrettr - Klepáč, Stejskal, Husák, Matuszewski - Novotný, Hubený, Trejbal, Krása - Lebduška, Púčala

Střídali: Job, Jansa, Neuman, Hlaváček

Sestava Lukavce: Brožík - Zabák, Engl, Quaiser, Cajtman - Kořínek, Šenfeldr, Hamsa, Kubík - Richtr, Blížil

Střídal: Stejskal

Zdroj: Oficiální web klubu SK Roudnice nad Labem

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.