Pro vítěznou trofej si dokráčel Fokeful, ovládl Viola cup bez jediné prohry

Nedělní zápasy určily nového šampióna 19. ročníku halového turnaje Viola cup. Stal se jím jeden z hlavních favoritů - Fokeful. Ani tentokrát tak na nejvyšší metu nedosáhl pořádající tým Elektro Viola. Další z aspirantů na titul nezvládl stejně jako minulý rok klíčové semifinále, kde se svojí hrou "na krásu" tvrdě narazil.

Ještě než se před zraky slušně zaplněné haly rozehrály vyřazovací boje, bylo nutné doplnit šestici přímých postupujících ze skupin o dva další čtvrtfinalisty. Určila je novinky v programu Viola cupu - skupina "poslední šance". 

 

Janov a Redoby vybojovaly postup dodatečně

 

Boje o další setrvání v turnaji se vůbec nevydařily Slabcům. Ty získaly jediný bod za remízu s Lubnou (3:3) a to k postupu nestačilo. Druhé místo obsadila Lubná, která remizovala s Janovem (2:2) i Slabcemi (3:3) a první místo obsadil Janov. Ten k remízovému utkání přidal ještě těsnou výhru proti Slabcům. Ve druhé skupině se dařilo nejméně Senci, který prohrál oba své duely. Přitom v zápase s čisteckými "Ducks" vedl již 3:1, ale nakonec odešel se sklopenou hlavou po prohře 3:4. Otočený zápas nakonec vynesl postup právě Čisté, která šla dále z druhého místa. Ve druhém zápase nestačili "Ducks" na vítěze skupiny Redoby team (1:6), který přehrál i Senec (3:1).

 

Janov - Slabce 1:0

Senec - Ducks 3:4

Baník Lubná - Janov 2:2

Redoby team - Senec 3:1

Baník Lubná - Slabce 3:3

Redoby team - Ducks 6:1

 

Galerie ze všech nedělních utkání připravil David Svoboda a najdete je stejně jako všechny ostatní také přímo v rozlosování turnaje a zápasových reportech:

Kompletní rozlosování a galerie

 

 


Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz nebo přímo zde do diskuze. Co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Můžete nám také pomoci stále zlepšovat kvalitu obsahu a článků. Jak na to? Pravidelně nám posílejte informace nebo fotky. Jednoduše a rychle pomocí Registrované sekce. S aktivní registrací se vám otevře i tipování na výsledky utkání, možnost hodnotit výkony hráčů, rozhodčích a mnoho dalšího.

Děkujeme za spolupráci, tým fotbalunas.cz

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.

Mohlo by vás zajímat