FOTOSERIÁL: Vesnická pohoda

Obejdeme se i bez obrovských ochozů, do kterých se vejdou tisíce lidí. Nám stačí jediné, kulatý nesmysl a dvě soupeřící party hráčů. Když vysvitne slunko, tak je to u fotbalového pažitu zkrátka jedna velká pohoda. A občas se přijdou ukázat i ovce.

To je pohodička, co? To je pohoda. Takhle začíná slavná rozprava mezi Tomášem Matonohou a Pavlem Liškou jakožto dvěma spisovateli. Ale klid nemusí být jen na pláži u moře nebo jezera, jak naše fotografie dokazují, jde to také u fotbalového hřiště!

 

Našli jste na našem webu další fotografie zářné pohody na hřišti nebo u něj? Pošlete nám je do diskuze a my je zařadíme do hlavní fotogalerie! 


Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz nebo přímo zde do diskuze. Co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Můžete nám také pomoci stále zlepšovat kvalitu obsahu a článků. Jak na to? Pravidelně nám posílejte informace nebo fotky. Jednoduše a rychle pomocí Registrované sekce. S aktivní registrací se vám otevře i tipování na výsledky utkání, možnost hodnotit výkony hráčů, rozhodčích a mnoho dalšího.

Děkujeme za spolupráci, tým fotbalunas.cz

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.

Mohlo by vás zajímat