Jihomoravský kraj nabízí dvě Sestavy podzimu. Jaké to jsou?

Po náročných týdnech plných fotbalu si mohou hráči i trenéři odpočinou a načerpat síly do jarních částí soutěží. My všam nespíme a doufáme, že nebudete spát ani vy! Přichystali jsme si nejlepší sestavy dvou soutěží Jihomoravského kraje, ve kterých můžete podpořit svého favorita a pomoci mu stát se Hráčem podzimu!

SESTAVY PODZIMU:

Krajský přebor Jihomoravského kraje

I.B třída sk. A Jihomoravského kraje

 

Podpořte svého oblíbence a zařiďte mu mu titul Hráče podzimu! Hlasování probíhá od zveřejnění až do 31. ledna včetně.

 

JAK HLASOVAT?

Systém zůstává nezměněn od hlasování v tradičních sestavách kola. Pokud nejste na portálu registrovaným uživatelem, můžete poslat svému favoritovi hlas jednou za 24 hodin. Registrovaní uživatelé pak mají možnost hlasovat každou hodinu! Pokud tak ještě u nás nejste zaregistrování, neváhejte to změnit ZDE - registrace je jednoduchá a zvládnete to bleskově.


Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz nebo přímo zde do diskuze. Co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Můžete nám také pomoci stále zlepšovat kvalitu obsahu a článků. Jak na to? Pravidelně nám posílejte informace nebo fotky. Jednoduše a rychle pomocí Registrované sekce. S aktivní registrací se vám otevře i tipování na výsledky utkání, možnost hodnotit výkony hráčů, rozhodčích a mnoho dalšího.

Děkujeme za spolupráci, tým fotbalunas.cz

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.

Mohlo by vás zajímat