Ukažte všem, že se vyznáte! Tipujte na fotbalunas.cz výsledky zápasů

Do rubriky Expert Tip se může zapojit každý z registrovaných čtenářů. Každý  může ukázat, že právě on je tím nefalšovaným expertem soutěže. Nezapomeňte na možnost zadání tipu 1x0x2 doprovodit i komentářem, proč věříte spíš domácím, hostům, nebo zda je to jasný kříž…

Jak na to a kde tipovat? Prvním krokem je zaregistrovat se na portálu fotbalunas.cz, to je brnkačka. Následně hledejte ve vámi vybrané soutěži žluté tlačítko Tipovat. Najdete ho na přehledu soutěže v kartě "Přiští kolo", u jednotlivých utkání a také přímo v každém Expert tipu pro následující hrací kolo. Ke každému utkání můžete dokonce i volitelně napsat komentář a dokázat, že to není jen střelba naslepo. Že prostě víte, jak to dopadne. Za každý správný tip dostáváte bod a můžete mezi sebou už teď soutěžit.

 

Hned po uložení tipů se vámi tipovaný výsledek započte k danému zápasu a návštěvníci fotbalunas.cz tak můžou prakticky online ve formě procent u vítězství domácích, hostů či remízy sledovat, komu se v utkání více věří. Kliknutím na procenta u utkání v článku EXPERT TIP také můžete snadno zjistit, kdo už tipoval, jak a s jakým komentářem.

 

Vyhodnocení a bodování

Za každý správný tip máte bod. Přímo v Expert tipu pak naleznete žebříček všech tipujících seřazených podle získaných bodů. Ty už nyní evidujeme u každého tipéra a čím dříve se tak zapojíte, tím výše budete postavení v bodování tipérů! 


Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.

Děkujeme za spolupráci, tým fotbalunas.cz

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.
27. 8. 2016 16:29
Redakce Fotbalunas
Ladíme univerzální žebříček, kde bude možné filtrovat mimo jiné podle krajů, okresů, soutěží apod. Stejně jako přehled všech "tiketů", které uživatel tipoval, počet bezchybných, procentuální úspěšnost, průběžné umístění v žebříčcích, atd. Brzy se dočkáte Jane. Všechny tipy se každopádně již nyní ukládají a započítávají do celkových statistik.

Děkujeme Vám i ostatním za trpělivost.

Redakce FOTBALUNAS.CZ
26. 8. 2016 15:25
Jan Husák
TJ Baník Krásno | Karlovarský | Sokolov
Je nekde prubeznej zebricek ?

Ostatní čtou