Sestavu 11. kola 3. třídy Cheb vyhrál díky vašim hlasům Pavel Charvát!

0

V 11. kola 3. třídy Cheb se stal hráčem kola obránce "B" týmu Teplé, Radek Charvát. Hlasování vyhrál před druhým Filipem Helembaiem ze stejného týmu.

Radek Charvát, který získal 56% všech hlasů, vyrovnal v souboji s Velkou Hleďsebe brankou 3 minuty před koncem. Jeho tým ale nakonec v domácím prostředí prohrál 4:5 po penaltách.

Filip Helembai, záložník Teplé "B", se ve zmíněném souboji s Velkou Hleďsebe taktéž prosadil brankou, v 53. minutě snižoval na 2:3.

Vítězi gratulujeme a pokusíme se s ním přinést rozhovor.

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.