0
Rakovník - V neděli sehráli zavidovští fotbalisté v Rakovníku na Zátiší první přípravné utkání pod novým trenérem, kterým se stal Bedřich Koch. Soupeřem jim byli hráči SK Doksy.

Prvních dvacet patřilo hostům, kteří se po rychlých akcích dostali do jedné šance, ale míč skončil těsně vedle šibenice. Další snaha končila na finální nepřesnosti. Přesto se hosté do vedení dostali, když V. Beneš poslal malou domů Kuklovi, který ale stál u druhé tyče a míč skončil v síti – 0:1. Za čtyři minuty mohlo být srovnáno. Ve vápně byl faulován Korčák, ale D. Štiller z následné penalty zamířil vedle branky.

Druhý poločas už byl jasně v režii zavidovských fotbalistů. Hosté po deseti minutách úplně odpadli a hrálo se pouze na jednu branku. Vyrovnání přišlo v 63', kdy po pravé straně utekl Žďánský. Předložil míč Korčákovi, kterému stačilo nastavit placírku a poslat ho do prázdné branky – 1:1. Za pět minut utekl Žďánský znovu. Dostal se až ze strany na malé vápno, kde chtěl zakončit k zadní tyči, ale vracející se obránce špičkou kopačky srazil míč do protipohybu vlastního brankáře – 2:1. Poslední slovo měli Zavidovští v 76', kdy se na pravé straně uvolnil D. Štiller. Přesným centrem našel hlavu naběhnuvšího V. Beneše, který trknul nechytatelně – 3:1.

Hodnocení trenéra FC05 Zavidov, Bedřich Koch: „Bylo znát, že to je klasické první utkání v přípravě. Jsem rád, že kluci zvládli některé věci, co jsme si stačili v týdnu říct. Budeme pracovat. Budeme se poznávat a budu se snažit týmu vtisknout nové věci, které dosud nepraktikoval.“

FC05 Zavidov: J. Kukla (60. M. Štiller) – P. Šíma, V. Beneš, J. Klouček, P. Vitner – D. Štiller, J. Jančařík, T. Koch, M. Dvořák – D. Žďánský, T. Korčák. Hokejově střídali: R. Vanický, M. Zuda, D. Devera. Trenér: Bedřich Koch.

Štítky

Přátelské utkání Středočeský | 1.A třída sk. A Středočeský | 1.B třída sk. A FC 05 Zavidov SK Doksy

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.