Slunce těsně nad obzorem sledovalo utkání mezi Heřmanicemi a Radkovem

0
V sobotu se odehrálo přátelské utkání mezi týmy odlišných okresů. Na jedné straně z Nového Jičína TJ Rozkvět Heřmanice a na té druhé straně z Opavy TJ SPS Radkov. Opavské týmy se považují za ty silnější, ale bylo tomu opravdu tak?

Zápas začal za parného podvěčera (v 18hod.) na neutrální půdě v Jakubčovicích. Hlavní hřiště bylo perfektně připraveno, takže jsme se mohli dočkat parádního fotbalu.

První poločas:

Zápas začal ze strany Radkova celkem v opatrném tempu, kdy míč drželi hlavně na svých kopačkách hráči Heřmanic. Jenomže se tento obraz hry během celého prvního poločasu nezměnil. Heřmanice útočili, diktovali tempo hry a hrozili. Radkovští se jen zmohli sem tam na nějaký brejk, ale zdrtivé části se zmohli pouze na nakopávané míče od Stančíka na své připravené vytipované hráče. Velké příležitosti zahodili Heřmanický Vašut a dvakrát Hryn a Kapec. Až napotřetí se M. Kapec trefil - to běžela cca 38. minuta. Radkov měl také jednu velkou šanci a to když obraně utekl jeden z útočníků, ale Kotrla v bráně nedal radkovskému útočníkovi moc nadějí...

Druhý poločas:

Do druhé půle oba týmy nastoupili se stejnou taktikou - Heřmanice drželi míč ještě více, kombinovali a zaměstnávali obranu Radkova. Za to Radkov se stáhl ještě hlouběji a jen čekal, co Heřmanice vymyslí. Jenomže pro Radkov byla smůla, že si Heřmanice vytvářeli šanci za šancí. Nakonec se po centru Hryna trefil podruhé Kapec (cca 60. minuta) a na 3:0 zvýšil pěknou ránou levou nohou z poza vápna Vašut (65. minuta). Radkov jen míče nakopával, ale silná obrana Heřmanic moc prostoru ke kombinaci nedávala. Zápas tak skončil v poklidném (přátelském) tempu.

TJ ROZKVĚT HEŘMANICE vs. TJ SPS RADKOV

4.8.2018 - 18:00 - NH (Jakubčovice n. O.)

3:0 (1:0)

Držení míče: 70:30

Střely: 15:3

Střely na bránu: 8:1

Rohové kopy: 5:2

Štítky

Přátelské utkání Moravskoslezský | Opava | III. třída sk. C Moravskoslezský | Nový Jičín | IV. třída sk. A TJ SPS Radkov Rozkvět Heřmanice

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.