0
Rezervní tým Tatranu Rakovník sehrál přátelský zápas proti ústeckému Vroutku. Diváci si v tomto zápase jistě přišli na své, neboť padlo neuvěřitelných třináct branek! Nakonec byli o gól šťastnější domácí.

TJ Tatran Rakovník B - FK Vroutek 7:6 (3:4)

Branky Tatranu: 3x Marek Kučera, 3x Petr Kučera a Kingsley Omovie.

Vstup do zápasu vyšel domácím, kteří během pěti minut zahrávali dva pokutové kopy. Oba byly po faulech na Kingsley Omovieho. K první se postavil Marek Kučera a s přehledem skóroval – 1:0. Ke druhému Adam Vrána, ale ten netrefil branku, a tak udeřilo na druhé straně, když šel útočník sám na Kubinu a prostřelil jej – 1:1. Domácí si ale vzali vedení zpět, když Kingsley Omovie sklepl míč proti noze M. Kučery, jehož utažená rána z osmnácti metrů skončila přesně v pravém dolním rohu – 2:1.

Poté ale přišel kolaps domácí defenzivy, která třikrát inkasovala středem hřiště a hosté zakončovali z bezprostřední blízkosti nebo do odkryté branky – 2:4. Snížit mohl Vrána, ale z pěti metrů nastřelil pouze brankáře. Pět minut před přestávkou se přeci jen domácí dočkali. Bombu Kokareva brankář vyrazil jen před sebe a M. Kučera završil hattrick – 3:4.

Do druhé části vstoupili domácí mnohem lépe. M. Kučeru vystřídal jeho starší bratr Petr, a jako by se nechtěl nechat zahanbit a během deseti minut dvěma góly otočil vývoj na stranu rezervy Tatranu – 5:4. To však nebylo všechno. Za dalších pět minut se ve vápně nejlépe orientoval Kingsley Omovie a bylo to o dva góly – 6:4. Bláznivá přestřelka ale pokračovala.

Domácí opět chybovali ve středu hřiště nebo byli nedůrazní v osobních soubojích a hosté po dvou únicích nedali při zakončení Kubinovi šanci a bylo srovnáno – 6:6. Rozhodující moment přišel pět minut před koncem, když Tauš uličkou vysunul P. Kučeru, který obešel brankáře a zakončil do prázdné branky, čímž završil hattrick a srovnal bratrský souboj do smíru – 7:6.

Zdeněk Weis, trenér Tatranu: „Pro diváka možná zajímavé, ale podobný zápas bych už nechtěl zažít. Všechny inkasované góly jsme soupeři darovali svými lacinými chybami. To se nemůže stávat ani v přáteláku. Sice mě těší naše produktivita za poslední tři zápasy, kdy jsme nastříleli čtrnáct branek, ale taky deset dostali a to není dobrá vizitka. Máme stále na čem pracovat.“

Tatran B: Kubina – Jiřík, Hájek, L. Šika, Vrána – Kokarev, Kokšál, Mašek, Ibraimi – M. Kučera, Kingsley Omovie. Hokejově střídali: Weis, Tauš, P. Kučera a Čermák. Trenér: Zdeněk Weis.

Štítky

Přátelské utkání Středočeský | 1.B třída sk. A TJ Tatran Rakovník B Ústecký | 1.A třída sk. B FK Vroutek

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.