0
Ke svému prvnímu utkání zimní pauzy si pozvalo Nové Strašecí na umělou trávu Tatranu Rakovník divizní Březovou, která ukázala, že je již v plném zápřahu a nebyl to její první zápas v přípravě. Novostrašečtí se sice trefili třikrát, ale na výhru to nestačilo.

Sokol Nové Strašecí - FK Olympia Březová 3:7 (0:5)

Branky Nového Strašecí: Ducár, Krupička a Kaválek.

V sobotu sehráli fotbalisté Sokola Nové Strašecí na umělé trávě Tatranu první přípravný duel, ve kterém změřili síly s divizní Březovou. Rozdíl v rozehranosti byl znát od prvního okamžiku. Tým z Karlovarska v prvním poločase doslova kraloval na hrací ploše a Novostrašečtí nevěděli, kde jim hlava stojí. Přesto se dostali do první šance, ale Kapek hlavou mířil těsně vedle. Pak si vzali slovo hosté a jen díky Doubravovi byl o poločasovou přestávku stav jen 0:5.

Druhá část už byla o něčem jiném. Hráči Březové si byli vědomi vysokého vedení a ubrali plyn. Na druhou stranu Novostrašečtí nesložili zbraně a zápas nezabalili a odměnou jim byla skutečnost, že druhý poločas vyhráli. Jako první se ale prosadili hosté , když se trestný kop pdrazil od břevna do zad vzduchem plachtícího Doubravy a do branky - 0:6. Pak přišla krásná kolmice L. Mrázka na Ducára, který placírkou obstřelil brankáře, ale odpověď hostů byla velmi rychlá a Doubrava byl opět bezmocný - 1:7.

V 65' prokázal rychlé nohy Krupička, který na vlastní půlce vybojoval míč. Rozběhl se s ním k soupeřově brance. Nezastavily ho ani fauly a po šedesátimetrovém sprintu parádně zakončil do šibenice - 2:7. Poslední slovo ale měli Novostrašečtí. Nejrpve Krupička předvedl stejnou parádu, ale zakončil těsně vedle, aby za pět minut utekl po levé straně Ducár. Po brankové čáře vnikl do vápna, kde zpětnu přihrávkou našel Kaválka, jenž se nemýlil - 3:7.

"V prvním poločase bylo na hřišti pouze jedno mužstvo a náš výkon byl marný. Po přestávce už to bylo lepší, ale bylo znát, že je to náš první zápas, který byl hodně těžký," řekl k utkání trenér Nového Strašecí Miroslav Procházka.

Nové Strašecí: Doubrava - L. Beneš, J. Mrázek, Bláha, Ducár - L. Mrázek, Palko - Trnka, Kaválek, Krupička - Kapek. Hokejově střídali: T. Kapoun, Gregor a Galia.

Štítky

Přátelské utkání Divize A FK Olympie Březová Středočeský | Krajský přebor TJ Sokol Nové Strašecí

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.