0
V sobotu sehráli fotbalisté Tatranu další přípravný zápas, ve kterém přivítali hráče Libušína, kteří vedou I. A třídu. V dresu hostů nastoupili tři bývalí hráči Tatranu - Houška, Tomáš Abrham a Petr Cipra.

TJ Tatran Rakovník - Baník Libušín 4:0 (2:0)

Branky: Bredler, Hradecký, Hynek a Kučera.

Začátek zápasu přinesl vyrovnaný fotbal. Domácí měli více ze hry. Byli na polovině soupeře, ale Libušín podnikal nebezpečné brejky. V tom prvním šel sám na Kuta Obradovič, ale veterán v domácí brance prokázal svoje zkušenosti. Chvilku na to šel Sejtaria s Bejblem, který mohl zakončovat do prázdné branky, ale minul.

A tak chvilku na to udeřilo na druhé straně. Kučera zahrával trestný kop, na který si naběhl sváteční střelec Bredler, a na dvakrát prostřelil Cipru – 1:0. Za deset minut dobře napadal Kutafin. Míč podběhl obránci Libušína pod nohou, čehož využil osamocený Hradecký a krásným rohlíčkem obstřelil Cipru – 2:0.

Druhý poločas už byl v režii domácího celku, na kterém byla znát vyšší herní jistota i fyzická kondice. Třetí branka padla po krásném trestném kopu střelou přes zeď, když Hynek vymetl Ciprovu šibenici – 3:0. Za pět minut to bylo o čtyři góly. Hradecký uvolnil Kučeru, který se uvolnil na brankové čáře a tečovanou střelou propálil Cipru – 4:0.

Poslední slovo měli domácí v 63', kdy přišla nádherná akce na jeden dotek. Hradecký „jesličkami“ vysunul Kučeru, který vrátil míč zpět do druhé vlny a Hynek z první poslal míč do šibenice – 5:0. V závěru mohli domácí skóre navýšit, ale Cipra už za svá záda žádný míč nepustil.

Pavel Koutenský, trenér Tatranu: „Dnes se mi to nelíbilo. Udělali jsme příliš mnoho zbytečných chyb a nepřesností. Bylo znát, že kluci vnímali vysoké vedení a polevili v herních činnostech.“ Na druhou stranu, dva góly padly po hezkých akcích.“

Tatran: Kut – Černý (46. Kubr), Vecka (65. Pidrman), Bredler, Vrána – Ibraimi (65. D. Červený), Kutafin (46. Gögh), Novák (70. Dolák), Kučera – Dolák (15. Hynek), Hradecký.

Štítky

Přátelské utkání Divize B TJ Tatran Rakovník Středočeský | 1.A třída sk. A SK Baník Libušín

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.