0
Karlovy Vary v oslabeném složení, pouze se čtrnácti hráči, přivítaly třetí celek divize A Olympii Březovou. Zápas se odehrál v chladném počasí a zasněženém umělém povrchu. Do vedení se poprvé dostali domácí už ve třetí minutě, zásluhou Milana Novotného. Za patnáct minut vyrovnal na 1:1 David Kursa. Před koncem prvního poločasu stanovil konečný stav 2:1 Marián Geňo.

Karel Tichota:

"Do utkání jsme měli výborný vstup a už ve 3. minutě nás po standardní situaci poslal hlavičkou do vedení Milan Novotný. O vedení jsme přišli v 18. minutě po zaváhání ve středu hřiště a březovský David Kursa neměl problém dopravit míč do prázdné branky. Ještě před koncem první půle byla k vidění pěkná fotbalová akce po ose Dan Krlička – Jan Kalina a Marian Geňo, který nás poslal do vedení.

Druhý poločas se hrál nahoru-dolu, ale žádnou branku už nepřinesl, i když na obou stranách nějaké šance nebo náznaky šancí byly. Oběma mužstvům ale chyběla ke vstřelení gólu lepší finální fáze.

Právě některá řešení situací ve druhém poločase mě trochu mrzí, protože jsme mohli přidat další branky. Jsem rád, že se nám v prvním zápase podařilo zvítězit a a hlavně se nikdo nezranil."

AUTOR: Michael Soldán