Redaktor: Ladislav Beran


Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - 10.kolo Jihočeský | Prachatice | Okresní přebor sk. A, 2017-2018

 Jihočeský | Prachatice | Okresní přebor sk. A
Jihočeský Prachatice 18.10.2017 20:22

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 10. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

Hráčem kola se stal Miroslav Miklas

mladý nadějný hráč věkem ještě dorostenec hrající za SK Čkyně B. Sluší se podotknout, že jeho bratr hájí tři tyče prvního týmu a zde je rozhovor s ním.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 11.kolo Jihočeský | Prachatice | Okresní přebor sk. A, 2017-2018

17.10.2017 00:30

Staň se Expertem pro následujíci kolo. Každý víkend se hraje o skvělé ceny od SportFotbal.cz. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, zadat své tipy a volitelně je i okomentovat. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod.

Reportáž

V pohledném utkání brala body rezerva domácích


Ve Čkyni se hrál i druhý den pohledný fotbal. Obě rezervy prědváděly v první půli pěknou kombinační hru, když ta domácí měla trošku navrch a vypracovala si více šanci. Největší měl Vítek Krull, ale byla nepřesná. Hosté měli největší šanci ve 40.min, střelu z malého vápna ovšem fantasticky vyrazil domácí brankář Růžička.   

Reportáž

Zbytiny jsou doma na podzim silné. Vitějovičtí zase reklamou na solidní fotbal a ten se pod Svatou Magdalénou hrál


Domácí za pětadvacet minut nasázeli tři branky a hosté byli jak v nejhorším snu. Druhý poločas domácím dochází dech a hosté jdou na kontakt. V samotném závěru nakonce o třech bodech rozhodli zbytinští.


Reportáž

Největší překvapení kola se událo v Záblatí, kde hosté ze Šumavských Hoštic zaskočili favorita a zdramatizovali finále podzimní části okresního přeboru


Již v prvním poločase začala odvaha a dobrá kombinace hostí na domácí platit. Hoštický celek se dostal do vedení, které uhájil až do konce. V pěkném zápase vyhrála bojovnost, nasazení a hra srdcem. Tímto výsledkem se dramatizuje okresní přebor a to je jenom dobře.


Reportáž

Hosté přijeli potvrdit vítězství z minulého kola se Záblatím a v Dubu rozhodli za třináct minut


Rezerva peckářů se dostává do formy a zahájila stíhací jízdu. U Dubského rybníka dali její borci do třinácti minut dvě branky a vše skončilo.


Reportáž

Hosté splnili povinnost a vezou tři body od Teplé Vltavy k Blanici


Husinečtí ve Vltavici v každém poločase vstřelili tři branky a tak domácím nechali půltucet jako vzpomínku.


Reportáž

Hosté po minulém výbuchu s Dubem chtěli výsledek odčinit a povedlo se


Zápas dvou rozdílných poločasů, kdy Borovoladští i domácí borci předvedli výborný fotbal, s mnoha kontakty i dramatickými obraty. Mářští začali pro ně typickým tlakem, ale hosté mají parádní formu a tak se na okres hrál výborný fotbal.


Reportáž

Volarští tentokráte předvedli lepší fotbal, ale na body nedosáhli


Hosté jsou na předních místech tabulky a hrají velmi dobře. Volarští jsou v těžké krizi, ale v tomto utkání předvdedli svou lepší fotbalovou tvář.


Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - 9.kolo Jihočeský | Prachatice | Okresní přebor sk. A, 2017-2018

 Jihočeský | Prachatice | Okresní přebor sk. A
Jihočeský Prachatice 13.10.2017 12:47

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 9. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

   Hráčem kola se stal Anatolij Chodjuš, z TJ Dub, kterému jste dali nejvíc hlasů. Anatolij je tahounem a hlavně střelcem klubu a v tomto kole je podle respondentů nejlepší. Naše redakce gratuluje a přejeme, aby se držela forma.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 10.kolo Jihočeský | Prachatice | Okresní přebor sk. A, 2017-2018

10.10.2017 18:19

Staň se Expertem pro následujíci kolo. Každý víkend se hraje o skvělé ceny od SportFotbal.cz. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, zadat své tipy a volitelně je i okomentovat. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod.

Reportáž

Vitějovice zamíchaly kartami


Pod Osuli přijel do kopce Husinec a hrál se zápas, který nabídl vynikající souboj. Domácí rozhodli brankou v závěru prvního dějství a hosté, byť se snažili, na body nedosáhli.


Reportáž

Ozdobou víkendu byl duel Lhenic se Záblatím


Ve Ktiši, kde rezerva domácích hraje své zápasy, se hrál duel hodný šlágru víkendu. Zajímavý duel plný zvratů! Mrkvička ukázal, proč vede střeleckou tabulku.


Reportáž

Domácí v dobrém zápase se sousedem zpod kopce remizovali


Zajímavý zápas se odehrál v Šumavských Hošticích. Domácí přivítali souseda zpod kopce od Volyňky a hrál se solidní fotbal.


Reportáž

Zbytiny potvrdily, že na podzim mají fazónu


Vyrovnyaný zápas od začátku do konce. Zbytiny hrají dobře a poněvadž i domácí nejsou o nic vzadu, byl z toho výborný zápas.


Reportáž

Senzace se zrodila na Borových Ladách!


Dub přijel s taktikou z obrany k rychlým brejkům, a to mu vycházelo. Za chladného počasí po nerozhodném poločase se nakonec s touto taktikou hosté radovali ze tří bodů.


Celkový počet článků: 348