Redaktor: Ladislav Beran


Článek

Memoriál Jiřího Zámečníka ve Volarech

03.01.2017 19:14

Jiří Zámečník byl vynikající gólman, funkcionář a fanda volarského fotbalu. Bohužel jsou tomu dva roky co nás opustil. Díky bývalým funkcionářům Tatranu Volary a zejména Vladimíru Bajčíkovi se letos hrál první ročník memoriálu, kterým na tři desítky aktivních i bývalých hráčů uctilo jeho památku. Byla to velmi pěkná pocta Jirkovi, kamarádovi tam na horu k nebeské bráně.

Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - Podzimní.kolo Jihočeský | Prachatice | Okresní přebor sk. A, 2016-2017

 Jihočeský | Prachatice | Okresní přebor sk. A
Jihočeský Prachatice 29.11.2016 20:26
Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v Podzimní. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.
Článek

Předehrávané první jarní kolo krajských soutěží se nehrálo

13.11.2016 12:13

Z důvodu špatných klimatických podmínek se předehrávané první jarní kolo v Jižních čechách neodehrálo. Odehrán byl jen krajský přebor. Zimní svatomartinská nadílka způsobila, že mnohá hřiště byla pod sněhem, či vodou. Jaro tedy začne v březnu 2017.

Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - Jiří Pešek je zdíkovským patriotem

 Jihočeský | Prachatice | Okresní přebor sk. A
Jihočeský Prachatice 12.11.2016 12:50

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 11. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Vítězem se stal Jiří Pešek ze Zdíkova, který vyhrál nebývalým rozdílem. Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

Reportáž

Hosté přijeli jen s tím, kdo byl zdráv či mohl nastoupit byť se sebezapřením, v ktišské nudli domácí zaskočili zejména v první části hry


Hornovltavičtí se chtěli rozloučit s podzimem na hřišti silného domácího týmu dobrým výkonem a osmdesát minut drželi rezervu Lhenic v neklidu. Domácí se nikam nehrnuli a hosty dokonale podcenili.


Reportáž

Vitějovičtí se v posledním zápase sezóny doslova protrápili ke třem bodům


Souboj týmů, ve kterém byl favorit ten od Dubského rybníka, nakonec vyzněl šťastněji pro domácí.


Reportáž

Zbytinští chtěli potvrdit dobré výkony posledních kol a proti sousedovi přes Rozvodí to potvrdili


V bojovném utkání se víc štěstí přiklonilo na stranu domácích, kteří se v závěru podzimu pěkně chytli.


Reportáž

Na nebahovském návrší se Zdíkov dočkal druhé porážky v soutěži. Domácí tak před jarem nechali dveře v boji o postup otevřené


Souboj tradičních rivalů vyšel lépe pro domácí. Ti se ve vyrovnaném zápase na rozdíl od hostů prosadili a zisk tří bodů je rázem nechává v lepší společnosti fotbalového okresu.


Reportáž

V posledním kole podzimu se sousedské derby lépe povedlo domácím


Pod Mářským vrchem se v sousedském derby střetly týmy, které dělí osm kilometrů. To, že derby nemá favorita, se potvrdilo i zde a domácí, byť byli sázkařskou řečí ti, kteří měli prohrát, udělali výsledkem tiperům čáru přes rozpočet.


Reportáž

FOTO: Na Borových Ladách se domácím proti favoritovi vůbec nedařilo a domácí jsou rádi, že podzim skončil


Centrální Šumava se loučila s podzimní částí smutně. Domácí Hraničáři se v sobotním odpoledni trápili a hosté je za vše pětkrát potrestali. Hrál se průměrný zápas, kdy Husinečtí po tomto výsledku zůstávají ve hře o postup.


Rozhovor

Na druhém místě hráče desátého kola se jen těsně umístil Ladislav Miko z Hraničáře Borová Lada

 Jihočeský | Prachatice | Okresní přebor sk. A
Jihočeský Prachatice 02.11.2016 16:00

Poněvadž toto kolo přineslo mezi prvním a druhým velmi těsný rozdíl, tak jsem vyzpovídal i Ladislava Mika. A zde jsou jeho odpovědi.

Rozhovor

Miroslav Podlešák se stal hráčem kola. V zimě ho čeká operace kolena

 Jihočeský | Prachatice | Okresní přebor sk. A
Jihočeský Prachatice 02.11.2016 15:04

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 10. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Vítězem je Miroslav Podlešák z TJ Dub. Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 11.kolo Jihočeský | Prachatice | Okresní přebor sk. A, 2016-2017

01.11.2016 16:49

Staň se Expertem pro následujíci kolo. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, vyplnit komentáře a své tipy. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod.

Reportáž

Šumavské derby přineslo zápas jako břitva a domácí po dlouhé době své diváky potěšili


Celky centrální Šumavy a na toku Teplé Vltavy předvedly, proč je toto derby tak zajímavé a krásné. Domácí se nadřeli a v druhém poločase otáčeli nepříznivý vývoj zápasu.


Reportáž

Domácí pokračovali v dobrých výsledcích posledních kol a berou další tři body.


V zajímavém utkání se na Hoštickém návrší hrál pěkný fotbal, kterému přispěly oba týmy. Šumavsko Hoštičtí měli víc chuti a berou tři body.


Reportáž

Zápas sousedů tabulky vyzněl lépe pro domácí a ti po výhře skočili do první pětky


Zajímavý souboj při výlovu místního rybníka přivedl na hřiště pěknou návštěvu. Domácí pokračovali v dobré formě posledních kol a poněvadž i hosté hrají v pohodě, byl z toho zajímavý souboj.


Celkový počet článků: 192