Redaktor: Ladislav Beran


EXPERT TIP

EXPERT TIP - 20.kolo Jihočeský | Prachatice | Okresní přebor sk. A, 2016-2017

24.05.2017 11:00

Dvacáté kolo okresního přeboru Prachaticka nabídne rozhodující boj o postup. Ve Zdíkově se hraje šlágr kola mezi domácím Sokolem a rezervou SK Lhenice. Čeká se velký boj a pěkná návštěva. Pokud Sokolové zvítězí budou pasováni za vítěze přeboru a postupujícího do krajské IB. třídy. Prohra přiblíží hosty na bod a dělba bodů ponechá drama přeboru až do konce.

 

Reportáž

Vitějovičtí i Husinečtí hrají na jaře dobře, a pod Osulí bral víc host od přehrady na Blanici


Domácí mají na jaře dobrou formu, no a poněvadž hosté rovněž, hrál se výborný fotbal. Husinečtí i pod Osulí potvrdili jarní neporazitelnost a vezou si domů plný počet bodů.


Reportáž

Ve Ktiši, kde hraje zápasy lhenická rezerva, bylo k vidění devět branek


Peckáři dali zapomenout na jarní potíže a Dubu nastříleli šest branek, i když se hosté snažili a vsítili tři góly, na v pohodě hrající domácí to nestačilo.


Reportáž

Senzační výsledek se zrodil v Horní Vltavici, kde domácí připravili svým divákům velkou fotbalovou radost


U Teplé Vltavy hrají Hornovltavičtí dobře a dokáží překvapit. To v sobotu poznali hráči Šumavských Hoštic, kteří byli domácí urputnou snahou zaskočeni a nenašli na ni odpověď.


Reportáž

První poločas nenasvědčoval tomu, že přijde na volarské hustá kanonáda


Mářští měli za sebou výpadek v bodovém zisku a hlavně i herní mizérii. Doma to chtěli s volarským soupeřem změnit. Povedlo se to dokonale a Volarští si vezli od Mářské kaple půltucet.


Reportáž

Domácí se z hosty zpod šumavsko- knížecího horstva trápili a Zbytinské zradila koncovka, která jim vzala bodový zisk


Výborné utkání se odehrálo na Nebahovském vršku, když hosté dlouho drželi naději na zisk bodu, ale nakonec z toho nic nebylo.


Reportáž

Domácí potvrdili jarní pohodu a vzali velkému favoritovi super bod


Borová Lada viděla velké překvapení a solidní návštěva tleskala oběma soupeřům.


EXPERT TIP

EXPERT TIP - 19.kolo Jihočeský | Prachatice | Okresní přebor sk. A, 2016-2017

17.05.2017 13:17

Staň se Expertem pro následujíci kolo. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, vyplnit komentáře a své tipy. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod.

Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - 18.kolo Jihočeský | Prachatice | Okresní přebor sk. A, 2016-2017

 Jihočeský | Prachatice | Okresní přebor sk. A
Jihočeský Prachatice 14.05.2017 21:21
Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 18. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.
Reportáž

Sousedské derby vyznělo pro hostující nebahovský tým


Tento zápas je vždy vnímán jako malé derby z konce okresu. Přes kopec je to k oběma co by kamenem dohodil a poněvadž hráči obou soupeřů se střetávají i v zimní sálovce, je to i dost hecnuté. V nedělním podvečeru, kdy diváci sledovali fotbal a po očku přímý přenos z Francie, kde naši hoši hokejisti vydřeli výhru nad domácími, chtěli to samé od svých hochů.


Reportáž

Vyrovnané utkání od začátku do konce je spravedlivě vyjádřeno v dělbě bodů


Domácí jsou doma silní a poněvadž hosté hrají na jaře též velmi dobře, čekal se zajímavý fotbal, který přišel.


Reportáž

Počasí těchto dní je velmi nevyzpytatelné a na zbytinský fotbal se snad Svatá Maří Magdaléna z kostela nad obcí nazlobila tak, že již potřetí seslala na hřiště až moc vláhy


Ve Zbytinách se nehrálo a domácí jsou v prekérní situaci, neboť do konce soutěže mnoho času není a oni řeší tři dohrávky. Bohužel fotbalu vystavilo stop počasí, kterému neumíme a snad naštěstí nebudeme umět poručit. Takže STK okresu má co řešit, ale domácí se snad dohodnou, i když to pro ně bude těžký závěr jara.


Reportáž

Volarští vedli o dvě branky, ale nakonec neberou ani bod


Hosté mají na jaře výsledky jak na vodě a ve Volarech zažili těžký začátek, když ve 13. minutě prohrávali o dvě branky. Lheničtí ještě v prvním poločase v jeho druhé části srovnali a v druhém poločase strhli vítězství na svou stranu.

   Domácí předvedli výborný výkon, ale nenašli již odpověď na trhák hostí. Jinak dobrému zápasu nepomohl hlavní rozhodčí Zloch, který na obě strany posuzoval zákroky velmi podivně, to ukázal zejména po faulu na domácího Wimberského, který byl dlouho ošetřován a brutální zákrok zůstal bez potrestání.


Reportáž

Domácí byli osm minut od prohry ale poslední minuty zápasu na ně seslali shůry hromy a blesky a přišel div v podobě branek, které znamenaly bod domácím.


Hosté jsou v pohodě, což potvrdil poslední víkend, který je nabudil, neboť v něm získali čtyři body klidu. Byl to zajímavý souboj, který měli hosté drželi téměř celou dobu body na své straně, ale fotbal se hraje devadesát minut a závěr patřil Dubským, kteří dokázali srovnat.


Reportáž

Souboj lídra s posledním přinesl desítku do sítě Horní Vltavice


Tento souboj byl jednoznačnou záležitostí domácího Sokola. Za teplého, ale přeháňkového podvečera domácí jasně vyhráli a v druhém dějství to bylo za sedm jak v Sarajevu. Za zmínku stojí ostrostřelba Jiřího Peška, který mířil čtyřikrát do středu terče.


Celkový počet článků: 256